advertise
  • info یزد، صفائیه، خیابان ۱۵ خرداد، مجتمع ولی عصر، واحد ۳۱
  • info ۰۹۱۳۷۰۸۱۰۵۰

درباره  ما

درباره  ما

درباره گروه خانه هوشمند مبنا


درباره  گروه خانه هوشمند مبنا

شرکت مبنا در سال ۱۳۸۶ با هدف طراحی، نظارت، اجرا و پشتیبانی سیستم‌های الکتریکی و حفاظتی با رعایت پارامترهای مهندسی تاسیس گردید. این شرکت در راستای توسعه فعالیت‌های خود، در سال ۱۳۹۱ با نام تجاری خانه هوشمند مبنا با اخذ نمایندگی از برترین برندهای معتبر داخلی و بین المللی اقدام به عرضه سیستم‌های خانه هوشمند در قالب یک پکیج کنترلی و با هدف کنترل اجزای مختلف یک واحد ساختمانی نموده است. این شرکت تاکنون در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای تاسیسات برقی و هوشمندسازی ساختمان در پروژه‌های متعددی همکاری داشته است.
گروه خانه هوشمند مبنا، با برخورداری از نیروهای متخصص جوان در حال حاضر یکی از پویاترین شرکت‌ها در زمینه هوشمندسازی انواع ساختمان از قبیل مسکونی، اداری، تجاری و هتل می باشد. سعی این شرکت از ابتدا بر این بوده است که با استفاده از آخرین تکنولوژی و دانش روز دنیا، مطابق استانداردهای بین المللی و با رعایت پارامترهای مهندسی پس از شناسایی نیاز پروژه و به دور از تحمیل هزینه های غیر ضروری به کارفرما، مناسب ترین پیشنهاد را جهت طراحی و اجرا بر اساس بهترین تجهیزات ارائه نماید، تا علاوه بر مدیریت انرژی، آسایش و آرامش دائمی را برای ساکنین خانه های هوشمند به ارمغان آورد.

چرا خانه هوشمند

خانه هوشمند (ساختمان هوشمند) معمولاً یک خانه یا ساختمانی است که در آن از تجهیزاتی خاص با ساختاری ویژه جهت کنترل و پایش خانه استفاده می گردد. در حالی که هدف اصلی از سیستم های اتوماسیون ، نیل به اهداف ایمنی و امنیتی و بهینه سازی مصرف انرژی می باشد ، متاسفانه به اشتباه این باور پدید آمده است که هدف از هوشمند سازی ساختمان این است که بدون اینکه از جای خود بلند شویم ، فقط به کمک ریموت کنترل یا رایانه بتوانیم چراغ ها را روشن یا خاموش کنیم و یا شیر گاز را ببندیم . این در حالی است که به کنترلی شدن تجهیزات و افزودن برخی قابلیت های لوکس ، بعنوان گزینه های کم هزینه ای که به راحتی در کنار هدف اصلی قابل وصول هستند و می توانند در ایجاد یک حس زیبایی شناختی از محیط زندگی و رفاه بیشتر نقش داشته باشند، نگاه شده است . در واقع خواستگاه تفکر پیاده سازی اتوماسیون در ساختمان ، جلوگیری از بروز خطرات و آسیب هایی است که انسان به دلیل مشکلاتی از قبیل مشغله های ذهنی، کمبود فرصت و یا حتی گاهی راحت طلبی ، طی قرن ها نتوانسته با آن مقابله کند . همه ساله شمار بسیاری از خانه های همنوعانمان دستخوش سرقت و یا طعمه حریق شده اند. بسیاری بر اثر نشت گاز جانشان را از دست داده اند و بسیاری سوانح از این دست که همگی قابل کنترل می باشند.

مزایای یک خانه هوشمند

خانه های هوشمند در واقع با کمک تجهیزات هوشمند استفاده شده در آنها امکان کنترل و پایش سیستمهای الکتریکی و مکانیکی موجود در خانه را فراهم می آورند که در اینجا به برخی از آنها اشاره می نمائیم :
سیستم های روشنایی
سیستم های کنترل خودکار پرده ها و کرکره ها
– سیستم های گرمایشی و سرمایشی
– سیستم های اعلام حریق و نشت گاز و آب
– سیستم های امنیتی (دوربین های مدار بسته، قفل های الکترونیکی و…)
– سیستم کنترل سیستم های صوتی و تصویری
– سیستم های خودکار آبیاری فضاهای سبز خانه ها و ویلا ها

خدمات گروه خانه هوشمند مبنا

تضمین کیفیت اجناس
تضمین بهترین قیمت
تنوع بالای محصولات
ارسال به سراسر کشور
مشاوره رایگان
ارسال به موقع
قیمت مناسب
پشتیبانی ۲۴ ساعته

مدیر سایت

مدیر مجموعه

تولید محتوا و سئو

مدیر سایت

کارشناس فنی

مدیر سایت

تولید محتوا و سئو

مدیر سایت

کارشناس گرافیک

مدیر سایت